Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam GO

Server 1



 Gameoperátor : pirko.p

Kontakty : ticket system,vybrat server 1 , email - pirko.p@bitefight.cz ,IRC,Pm zde na foru
Server 2

 

Gameoperátor : Deacon.Frost
Kontakty : ticket system,vybrat server 2 , email - Deacon.Frost@bitefight.cz ,IRC , PM zde na foru

Server 3

 

Gameoperátor : Scelus
Kontakty : ticket system,vybrat server 3 , email - Scelus@metin2.cz , IRC, PM zde na foru

Server 4

 

Gameoperátor : Kadison
Kontakty : ticket system,vybrat server 4 , email - kadison@bitefight.cz , IRC, PM zde na foru

Server 5

 

Gameoperátor : Toranaga
Kontakty : ticket system,vybrat server 5 , email - Toranaga@bitefight.cz, IRC, PM zde na foru

Server 6

 

Gameoperátor : GeorgeD
Kontakty : ticket system,vybrat server 6 ,email - GeorgeD@gladiatus.cz , IRC , PM zde na foru

Server 7

 

Gameoperátor : Caligula
Kontakty : ticket system,vybrat server 7 , email - caligula@bitefight.cz ,IRC /pouze po předchozí domluvě/ , PM zde na foru

Server 8

Gameoperátor : Kane-Darius.
Kontakty : ticket system,vybrat server 8 , email - Darius-Kane@bitefight.cz ,IRC , PM zde na foru

Server 9

 

Gameoperátor : martin144
Kontakty : ticket system,vybrat server 9 , email - martin144@bitefight.cz ,IRC , PM zde na foru

Server 10

 

Gameoperátor : Yangus
Kontakty : ticket system,vybrat server 10 , email - Yangus@bitefight.cz ,IRC , PM zde na foru

Server 11

 

Gameoperátor : konray
Kontakty : ticket system,vybrat server 11 , email - konray@bitefight.cz ,IRC , PM zde na foru

Server 12

 

Gameoperátor : mickell
Kontakty : ticket system,vybrat server 12 , email - mickell@bitefight.cz ,IRC , PM zde na foru

Server 13

Gameoperátor : ApOcaLYpTic
Kontakty : ticket system,vybrat server 13 , email - apocalyptic@bitefight.cz ,IRC , PM zde na foru

Server 14

 

Gameoperátor : sara40
Kontakty : ticket system,vybrat server 14 , email - sara40@bitefight.cz ,IRC , PM zde na foru

Server 15

 

Gameoperátor : Lucyana
Kontakty : ticket system,vybrat server 15 , email - Lucyana@metin2.cz ,IRC , PM zde na foru

Server 16

 

Gameoperátor : Zdravkan
Kontakty : ticket system,vybrat server 16 , email - zdravkan@bitefight.cz ,IRC , PM zde na foru

Server 17

 

Gameoperátor : Diamondback
Kontakty : ticket system,vybrat server 17 , email - Diamondback@bitefight.cz ,IRC / po domluvě/, PM zde na foru

Server 18

 

Gameoperátor : sydow
Kontakty : ticket system,vybrat server 18 , email - sydow@bitefight.cz ,IRC , PM zde na foru

Server 19

 

Gameoperátor : kesan
Kontakty : ticket system,vybrat server 19 , email - kesan@bitefight.cz ,IRC , PM zde na foru

Server 20

 

Gameoperátor : Magnifico
Kontakty : ticket system,vybrat server 20 , email - magnifico@bitefight.cz ,IRC , PM zde na foru
 
                                                           Server 21
Gameoperátor : P.h.a.n.t.o.m
Kontakty : ticket system,vybrat server 20 , email -
P.h.a.n.t.o.m@bitefight.cz ,IRC , PM zde na foru